Aukcje Allegro

Prowadzę aukcje charytatywne na portalu www.charytaywni.allegro.pl – w ramach Allegro. Fundacja Słoneczko otworzyła cel na leczenie Misia:

 Aukcje Allegro

Wszystkie przychody z tych aukcji zasilają subkonta Misia w Fundacji Słoneczko co oznacza, że środki zgromadzone w ten sposób w całości są przeznaczone na jego leczenie i rehabilitację.

Na aukcjach charytatywnych są wystawiane przedmioty będące moją własnością, a przede wszystkim przedmioty zgromadzone i podarowane mi przez Ludzi o Wielkich Sercach, którzy wspierają mnie w walce z chorobą Misia i problemami, z którymi musi się codziennie zmagać.
Wśród wystawianych przedmiotów znajdują się rzeczy nowe i używane, dla dorosłych i dzieci, z różnych dziedzin życia. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pragnę gorąco podziękować wszystkim Allegrowiczom, którzy dokonują zakupów na naszych aukcjach, a w szczególności tym, którzy dokonują zakupów symbolicznie i tym, którzy dokonują dodatkowych wpłat! Stokrotne dzięki za przesyłanie „fantów” na aukcje, a także za wystawianie przedmiotów w ramach celów Misia (dla mnie to ogromnie wiele znaczy, że ciężar wystawiania i wysyłki przedmiotów bierzecie na siebie). Dzięki Wam będę mogła mieć coraz więcej aktywnych aukcji i oznacza to coraz więcej środków zgromadzonych na subkoncie Misia :). Wasze wsparcie bardzo wiele dla mnie znaczy, jest mobilizacją do dalszego działania, dodaje sił i wywołuje uśmiech na zmęczonej twarzy.

Status aukcji charytatywnych oznacza także, że można zakupić przedmiot tylko symbolicznie, tj. dokonać zapłaty i pozostawić do dalszej licytacji, a także dokonywać dodatkowych wpłat. Za każdy gest serca będę bardzo wdzięczna. Każda złotówka się liczy.

Prosimy o pomysły na pozyskiwanie „fantów” na aukcje, wystawianie w ramach celów Misiaczka, a także o przekazywanie nam lub przesyłanie na adres:

Magda Brzeska

Gen. Roi 14/9
05-119 Legionowo

przedmiotów, które można byłoby wystawić w ramach aukcji.

Praktycznie może to być wszystko co potencjalnie ma jakąś wartość i nadaje się do wystawienia na Allegro. A wiemy, że na Allegro sprzedaje się prawie wszystko, potrzeby ludzi są przeróżne.

System charytatywni.allegro narzuca płatność przez PayU, jeśli nie macie Państwo dostępu do konta przez internet lub Wasz bank nie widnieje w płatnościach PayU, można skorzystać z wydrukowania formularza dostępnego w ramach tych płatności i opłaty dokonać na poczcie.

Więcej o zasadach obowiązujących na naszych aukcjach na stronie  „o mnie” na Allegro.

Wszystkie nowe pomysły w sprawie aukcji będą mile widziane!

Mama Misia

Magda Brzeska
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.